Kalbarczyk PR

Doradztwo Public Relations, Zewnętrzne Biuro Prasowe, Copywriting, Szkolenia

O FIRMIE

Kalbarczyk PR kontynuuje działania firmy Dzienio PR Custom Made założonej w 2013 roku przez Annę Dzienio. W związku z tym, że często za zmianami życiowymi idą też zawodowe, od 2016 roku nastąpił rebranding marki na Kalbarczyk PR, a Anna Kalbarczyk jest jej współwłaścicielem. Z uwagi na długofalowość działań jaką charakteryzuje się branża Public Relations, niektóre projekty realizowane są jeszcze pod poprzednim logo Dzienio PR. Jesteśmy dumni z naszych realizacji i podpisujemy się pod każdym projektem, sygnowaną marką Dzienio PR jak i Kalbarczyk PR.

Kalbarczyk PR jest niezależną firmą świadczącą usługi z zakresu doradztwa public relations oraz wpierania przedsiębiorstw w obszarze strategii komunikacji. Działania te w efekcie mają doprowadzić do zbudowania długofalowych relacji firmy z jej otoczeniem biznesowym i przynieść założone korzyści finansowe.

Dzięki ponad 10 letniemu doświadczeniu wykazujemy pełne zrozumienie dla biznesu prowadzonego w Polsce i rozumiemy rodzimy rynek. Dlatego do każdego projektu i zlecenia podchodzimy indywidualnie proponując właściwe dla branży i oczekiwanych efektów rozwiązania.       

Usługi świadczone przez Kalbarczyk PR są opracowane zgodnie z potrzebami zlecającego i wdrażane według ustalonej strategii. Integracja wielu narzędzi marketingowych pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów.

Podczas realizacji zleceń stosujemy wysokie standardy obsługi bazujące na najlepszych międzynarodowych praktykach.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

FINANSE

Oszczędzasz pieniądze. Pracujemy zdalnie, na własnym sprzęcie, dojeżdżamy na spotkania. Nie potrzebujemy stanowiska pracy oraz umowy jak z szeregowym pracownikiem. Rozliczamy się na podstawie faktur VAT. Możemy pracować zdalnie, lepiej gospodarując czas, za którym otrzymujemy wynagrodzenie. Świadczymy usługi t dział PR, realizując powierzone nam zadania m.in. zewnętrznego biura prasowego, działu Public Relations oraz zewnętrznych partnerów – konsultantów.

KNOW – HOW

Współpracując z nami, masz pewność, że otrzymane usługi są wcześniej skonsultowane wewnętrznie z pozostałymi członkami zespołu. Dzięki temu, jakość świadczeń to unikatowa. Nieustannie pogłębiamy wiedzę i dostarczamy najlepsze możliwe rozwiązania. Korzystamy z szerokiej bazy własnych kontaktów, aby zaproponować najlepsze narzędzia, które zrealizują postawiony nam cel. Uczestniczymy w szkoleniach i jesteśmy prelegentami na konferencjach branżowych. Szlifujemy również warsztat pisarski publikując artykuły jako ghostwriter’s dla naszych klientów oraz podpisując je własnym imieniem w magazynach branżowych.

GWARANCJA

Nasze realizacje firmujemy nie tylko firmą i logotypem lecz nazwiskiem. Dlatego masz pewność, że usługi dostarczane dla Ciebie będą mieć najwyższą jakość. Jesteśmy dumni z naszych projektów i pracy i chcemy ten poziom utrzymać. Z naszymi klientami jesteśmy w stałym kontakcie nawet po skończonych realizacjach. Służymy im wsparciem i doradztwem na każdym etapie realizacji zlecenia, nawet po jego zakończeniu.

Skocz do góry